Pokoje

Budynek A


Apartament nr 2 o powierzchni 43,1 m2(w tym łazienka 11,8 m2) - na parterze, dwupokojowy, przystosowany do przyjęcia maksymalnie 5 osób. W sypialni trzy łóżka pojedyncze, w pokoju dziennym rozkładana kanapa. Wyjście na taras i do ogrodu. Bardzo duża łazienka z prysznicem, wanną, dwoma umywalkami. Apartament wyposażony w mini aneks kuchenny z dwupalnikową płytą grzewczą.
Okna w sypialni w ekspozycji wschodniej, w pokoju dziennym południowo-zachodniej, w łazience północno-zachodniej. 

Pokój nr 3 o powierzchni 17,1 m2, łazienka dodatkowo 2,8 m2  - na parterze, trzyosobowy, z wyjściem na taras i do ogrodu. Wyposażony w trzy łóżka pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji południowo - zachodniej.

Pokój nr 4 o powierzchni 16,6 m2, łazienka dodatkowo 9,1 m2 - na piętrze z balkonem, trzyosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Widna łazienka z kabiną prysznicową i wanną.
Okno w ekspozycji południowej. 

Pokój nr 5 o powierzchni 11,7 m2, łazienka dodatkowo 3,6 m2 - na piętrze, dwuosobowy bez balkonu. Wyposażony w łóżko podwójne. Łazienka z natryskiem.
Okno w ekspozycji wschodniej. 

Pokój nr 6 o powierzchni 19,7 m2, łazienka dodatkowo 2,4 m2 - na piętrze, czterosobowy z balkonem. Wyposażony w łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji wschodniej, okno balkonowe północno-zachodniej.

Pokój nr 7 o powierzchni 18,5 m2, łazienka dodatkowo 2,6 m2 - na piętrze, czteroosobowy z balkonem. Wyposażony w łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową. 
Onkno w ekspozycji południowo-zachodniej, okno balkonowe północno- zachodniej.

Pokój nr 8 o powierzchni 14,2 m2, łazienka dodatkowo 3,1 m2 - na piętrze, trzyosobowy bez balkonu. Wyposażony w łózko podwójne i łóżko pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji południowo-zachodniej.

Pokój nr 9 o powierzchni 29,4 m2, łazienka dodatkowo 4,9 m2 - na piętrze, pięcioosobowy z balkonem. Pięc łóżek pojedynczych.
Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji południowo-zachodniej.

Budynek B


Apartament zewnętrzny o powierzchni 36,8 m2, łazienka dodatkowo 3,27 m2 - na parterze z wyjściem do ogrodu dwupokojowy przenaczony dla maksymalnie sześciu osób. Posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny i widną łazienkę z kabiną prysznicową. W małej sypialni znajduje się rozkładana wersalka, w pokoju dziennym dwie rozkładane wersalki.
Okno w sypialni w ekspozycji wschodniej, w pokoju dziennym wschodniej i południowej, w łazience północno-zachodniej.

Apartament wewnętrzny o powierzchni 34,47m2, łazienka dodatkowo 3,41 m2 - na parterze, wejście z holu głównego, dwupokojowy przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. Posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny i łazienkę z kabina prysznicową. W sypialni znajdują się trzy łóżka pojedyncze, w pokoju dziennym rozkładana wersalka.
Okna w sypialni w ekspozycji południowo-zachodniej i północno-zachodniej, w pokoju dziennym północno-zachodniej.  

Pokój 1B o powierzchni 21,97 m2, łazienka dodatkowo 3,39 m2 - na piętrze z balkonem, czteroosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji wschodniej. 

Pokój 2B o powierzchni 22,60 m2, łazienka dodatkowo 3,59 m2 - na piętrze z balkonem, trzyosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne i łóżko pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okna w ekspozycji wschodniej i południowej. 

Pokój 3B o powierzchni 21,78 m2, łazienka dodatkowo 3,82 m2 - na piętrze z balkonem, czteroosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne i dwa łóżka pojedyncze. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okno w ekspozycji południowej. 

Pokój 4B o powierzchni 21,7m2, łazienka dodatkowo 3,21 m2 - na piętrze z balkonem, trzyosobowy. Wyposażony w trzy łóżka pojedyncze, możliwa dostawka łóżka dziecięcego.
Okna w ekspozycji południowo-zachodniej.

Pokój 5B o powierzchni 16 m2, łazienka dodatkowo 2,89 m2 - na piętrze z balkonem, dwuosobowy. Wyposażony w dwa łóżka pojedyncze.
Łazienka z kabiną prysznicową.
Okna w ekspozycji południowo-zachodniej.

Pokój 6B o powierzchni 16,17 m2, łazienka dodatkowo 2,91 m2 - na piętrze z balkonem, dwuosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne. Łazienka z kabiną prysznicową.
Okna w ekspozycji południowo-zachodniej i północno-zachodniej. 

Pokój 7B o powierzchni 16,21 m2 , łazienka 2,73 - na piętrze z balkonem, trzyosobowy. Wyposażony w łóżko podwójne i pojedyncze.
Łazienka z kabiną prysznicową.
Okna w ekspozycji północno-zachodniej.
Kreator stron www - szybka strona internetowa